• WYCIECZKA

• 31.05.2022r. nasze przedszkolaki wybrały się autobusem na wycieczkę do "Family Park" w Bydgoszczy.
            Miłe wrażenie zrobiły na nas Panie, które nas radośnie powitały i objaśniły zasady jakie obowiązują.
            Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: małpi gaj, dmuchane zjeżdżalnie, kręgle, samochody, zumba pod okiem animatorek.
            Wszyscy po szaleństwach w sali zabaw udali się do "strefy relaksu" na krótki odpoczynek oraz jedzonko.
            Celem wycieczki była integracja dzieci z grup przedszkolnych, a także doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni.
            Pobyt  bardzo szybko dobiegł końca i trzeba było pożegnać się z bajkowym miejscem.
            Wsiedliśmy do autobusu pełni niezapomnianych wrażeń i emocji.
            Po powrocie do Różanny czekali na nas uśmiechnięci rodzice🙂🙂🙂.