• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• 22 stycznia mury naszej szkoły odwiedzili wspaniali goście - Babcie i Dziadkowie. To właśnie dla nich uczniowie klas 0-4 pod kierunkiem wychowawców p. Beaty Cerajewskiej, p. Gabrieli Szałwickiej, p.  Agnieszki Wiklińskiej, p. Lidii Iwickiej, p. Lucyny Raniszewskiej oraz p. Janusza Baśniaka przygotowali program artystyczny oraz upominki. Nad oprawą muzyczną czuwała p. Natalia Chałat, a scenografię przygotowała p. Justyna Siarkiewicz-Hoszowska. Słowa uznania należą się także rodzicom, którzy przygotowali słodki poczęstunek dla zacnych gości.

• ZAJĘCIA W BIBLIOTECE

• Uczniowie klasy   pierwszej odwiedzili bibliotekę szkolną. Celem wizyty było pasowanie uczniów na czytelników oraz zachęcenie do korzystania z zasobów biblioteki. Oprócz pamiątkowych dyplomów uczniowie otrzymali Wyprawki Czytelnika w ramach kampanii ,,Mała książka - wielki człowiek" prowadzonej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W skład wyprawki  wchodzi: ,,Wnuczka antykwariusza" książka cenionej pisarki Justyny Bednarek oraz broszurka dla rodziców ,,Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem!". W niezwykły swiat książek uczniów wprowadziła pani Beata Cerajewska.