• WYJĄTKOWY DZIEŃ W CAŁYM ROKU ...

• W świątecznej atmosferze 22 grudnia 2023 roku odbyło się po raz kolejny ogólnoszkolne spotkanie wigilijne. W udekorowanej świątecznie sali gimnastycznej znalazły się choinki, lampiony, mnóstwo pluszaków i stajenka z siankiem i żłóbkiem. W tej scenerii uczniowie odegrali jasełka przeplatane wieloma kolędami. Występ rozpoczął się od pięknego tańca aniołów z szarfami w wykonaniu uczniów klasy VI. Inscenizację przygotowały panie Andżelika Błaszkowska, Iwona Ziółkowska, a oprawą muzyczną zajęła się pani Natalia Chałat. Cały występ wywarł na słuchaczach wiele wzruszeń. Uroczyste spotkanie opłatkowe uświetnili m.in.: pan Adam Licznerski Wójt naszej Gminy, ks. proboszcz Romuald Demski, pan Czesław Wszołek przewodniczący Gminy, pani Honorata Surma-Kochańska skarbnik Gminy oraz inni zaproszeni goście. Po życzeniach złożonych przez panią dyrektor Teresę Drewkę, pana Wójta i chętnych gości, życzenia w formie wiersza odczytał Przewodniczący Rady Gminy pan Czesław Wszołek. Następnie głos zabrał ks. proboszcz Romuald Demski, który przeczytał fragment Pisma Świętego i życzył wszystkim radosnego świętowania. Zebrani wokół pięknie przystrojonych stołów podzielili się opłatkiem, życząc sobie wzajemnie wszystkiego, co najlepsze na święta i nadchodzący Nowy 2024 Rok. Uczniowie otrzymali świąteczne prezenty przygotowane przez Radę Rodziców. Były to chwile pełne magii, uroku i radości.

• SPOTKANIE OPŁATKOWE W PRZEDSZKOLU

• Dzisiaj (21.12.2023 r.) u naszych  najmłodszych wychowanków odbyła się uroczysta wigilia. Dzieci zaprezentowały świąteczny występ oraz  wręczyły upominki swoim rodzicom. Następnie przybył Święty Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci upominkami. Po pożegnaniu Mikołaja Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym piękne życzenia świąteczne. Wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do wigilijnego stołu.

Dziękujemy serdecznie rodzicom za przygotowanie pysznych smakołyków.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Marysi Belce i  Radzie Rodziców za upominki dla dzieci.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy chwil wytchnienia              i radości w rodzinnym gronie oraz zdrowia .

• KONCERT

• Dnia 14 grudnia dla klas 0-4 odbył się koncert w wykonaniu muzyków z Filharmonii Pomorskiej z Bydgoszczy.

• BRAWA DLA UNIHOKEISTÓW!

• Drużyna naszych unihokeistów zajęła IV miejsce w Kujawsko-Pomorskim Finale Igrzysk dzieci w Unihokeju Chłopców.

Pani Justynie Redzimskiej oraz walecznym unihokeistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• ZDROWE ODŻYWIANIE

• Zakończyliśmy bardzo,,smaczny dział"- układ pokarmowy. Uczniowie przygotowaliście pyszne sałatki owocowe. Odkrywalismy jakie bomby witaminowe mieliśmy na talerzach. Przy okazji świętowaliśmy również dzień zdrowego śniadania.

• STARSI UCZNIOWIE CZYTAJĄ PRZEDSZKOLAKOM

• W środowy poranek, 29 listopada, uczennice kl. IV, Natalia Muszyńska oraz Natalia Piotrowska, udały się do sali przedszkolnej, by najmłodszym dzieciom, z okazji Dnia Pluszowego Misia, zaprezentować fragment przygód kultowego misia Uszatka pt. NA KSIĘŻYCU. Przedszkolaki ciepło przyjęły swoich starszych uczniów i  z uwagą wsłuchiwały się w czytany przez nich tekst.